Kariéra v Schejbal & Partners

Zrovna teď žádnou pozici otevřenou nemáme, ale pokud máš chuť pracovat v oblasti práva finančních trhů a regulace, ozvi se Elišce na jurakova@akchejbal.cz.

noPositions

Život ve firmě

Špičkový servis klientům je hlavním cílem všeho, co v práci děláme. Proto je pro nás důležité pracovat v otevřené atmosféře a sehraném týmu, moci se spolehnout na ostatní a rozumět si. Vzděláváme se, pořádáme společné akce, navzájem se učíme a dobře se u toho bavíme. 

Na Dolní Moravu navzdory nejteplejšímu lednu v historii měření

Novoroční výjezd na lyže vypadal velice ohroženě, ale nakonec jsme se rozhodli riskovat a vyrazit na sever. Samozřejmě se nám to vyplatilo a užili jsme si lyžovačku, dobré jídlo, jesenická panoramata, sluníčko i mlhu, deskovky a horský vzduch.

Právníci a ekonomové s lopatami a hráběmi aneb podzimní úklid Otevřené zahrady

Asi každý v Brně zná Otevřenou zahradu, kterou provozuje Nadace Parterství jako komunitní a vzdělávací centrum, klidné a příjemné místo v centru. Letos jsme zahradu pomohli zazimovat, uklidili jsme listí a rozdělovali usušené bylinky do sáčků. Společné akce máme rádi, ale tento návrat do dětství byl prostě okouzlující.

Lukostřelba

Nádherné zářijové odpoledne jsme využili ke zdokonalování našich schopností trefit cíl, což nebylo vždy snadné. Moderní lukostřelba nás nadchla, i když někdy se terč zdá být nekonečně daleko. Při této činnosti nebyla zraněna žádná zvířata v okolí.

Beach volejbal a paddleboardy

Outdoorová odpolední oslava 15. výročí založení kanceláře navázala na vzdělávací dopoledne věnované obchodu a marketingu. Někteří z nás jeli parníkem po velmi dlouhé době.

Osobní rozvoj podle CliftonStrenghts

SIlné a slabé stránky jednotlivců i celého týmu jsme probádali se skvělými koučkami z Cloud 9 Institute. Každý ze zaměstnanců má k dispozici osobní konzultace a na společném workshopu jsme se učili, jak pozitivně využít své talenty pro sebe i v práci.

 

Hladký led aneb Curling pro začátečníky

Curlingová hala v Nové Zbrojovce posunula brněnské sportovní vyžití do vyšší třídy. Příležitost pořádně vymrznout na krásném ledě a vypilovat techniku metení (využitelnou i v domácnosti) jsme využili dokonale. A hned jsme cítili olympijsky!

Na svazích a ve stopě

Sportovně laděný teambuilding má u nás vždy úspěch. Povaha naší práce nás drží u pracovního stolu a vyrazit na hory je vítanou příležitostí k pohybu. Zjistili jsme, že běžkování všem jde, soupeřit s některými kolegy a kolegyněmi ve znalosti filmů nelze a počasí se na horách mění z hodiny na hodinu.

Rafty ve Slovinsku

Vodní sporty mají v našem týmu hodně fanoušků. Tentokrát to bylo o něco víc adrenalinu v nádherné přírodě slovinských hor.

Lyžování v Tatrách

Příkré svahy slovenského Chopoku jsme vyzkoušeli opravdu důkladně.

Nenašli jste pozici která by vám vyhovovala?