Kariéra v Schejbal & Partners

Zrovna teď žádnou pozici otevřenou nemáme, ale pokud máš chuť pracovat v oblasti práva finančních trhů a regulace, ozvi se Elišce na jurakova@akchejbal.cz.

noPositions

Život ve firmě

Špičkový servis klientům je hlavním cílem všeho, co v práci děláme. Proto je pro nás důležité pracovat v otevřené atmosféře a sehraném týmu, moci se spolehnout na ostatní a rozumět si. Vzděláváme se, pořádáme společné akce, navzájem se učíme a dobře se u toho bavíme. 

Lukostřelba

Nádherné zářijové odpoledne jsme využili ke zdokonalování našich schopností trefit cíl, což nebylo vždy snadné. Moderní lukostřelba nás nadchla, i když někdy se terč zdá být nekonečně daleko. Při této činnosti nebyla zraněna žádná zvířata v okolí.

Beach volejbal a paddleboardy

Outdoorová odpolední oslava 15. výročí založení kanceláře navázala na vzdělávací dopoledne věnované obchodu a marketingu. Někteří z nás jeli parníkem po velmi dlouhé době.

Osobní rozvoj podle CliftonStrenghts

SIlné a slabé stránky jednotlivců i celého týmu jsme probádali se skvělými koučkami z Cloud 9 Institute. Každý ze zaměstnanců má k dispozici osobní konzultace a na společném workshopu jsme se učili, jak pozitivně využít své talenty pro sebe i v práci.

 

Hladký led aneb Curling pro začátečníky

Curlingová hala v Nové Zbrojovce posunula brněnské sportovní vyžití do vyšší třídy. Příležitost pořádně vymrznout na krásném ledě a vypilovat techniku metení (využitelnou i v domácnosti) jsme využili dokonale. A hned jsme cítili olympijsky!

Na svazích a ve stopě

Sportovně laděný teambuilding má u nás vždy úspěch. Povaha naší práce nás drží u pracovního stolu a vyrazit na hory je vítanou příležitostí k pohybu. Zjistili jsme, že běžkování všem jde, soupeřit s některými kolegy a kolegyněmi ve znalosti filmů nelze a počasí se na horách mění z hodiny na hodinu.

Rafty ve Slovinsku

Vodní sporty mají v našem týmu hodně fanoušků. Tentokrát to bylo o něco víc adrenalinu v nádherné přírodě slovinských hor.

Lyžování v Tatrách

Příkré svahy slovenského Chopoku jsme vyzkoušeli opravdu důkladně.

Nenašli jste pozici která by vám vyhovovala?