Dluhopisy a prospekty

Právní blog SCHEJBAL&PARTNERS

Česká zbrojovka vstupuje na Burzu cenných papírů

JUDr. Lumír Schejbal

Po dlouhé době, poslední Moneta bank vstoupila na burzu v roce 2016, může Burza cenných papírů Praha (BCPP) slavit vstup významné společnosti na hlavní trh. Emitentem na burzu přijímaných akcií je Česká zbrojovka Group SE, ISIN akcií je CZ00090008942, ticker emise na BCPP je CZG. Tržní kapitalizace se předpokládá ve výši cca 10-14 mld. Kč. Obchodování na BCPP by mělo začít 2. října 2020.

Podrobné informace naleznou investoři v prospektu akcií Česká zbrojovka Group SE, který lze nalézt v registru prospektů České národní banky (ČNB) zde nebo na stránkách emitenta zde.

Doufejme, že nových emisí na BCPP bude přibývat, zejména z oblastí technologií, které jsou pro investory velmi atraktivním investičním oborem.

Advokátní kancelář SCHEJBAL&PARTNERS je pro emitenty akcií či dluhopisů schopna na klíč zajistit přípravu a schválení prospektu cenného papíru na ČNB pro veřejnou nabídku či vstup na BCPP (IPO) a související právní služby.

Jsme připraveni provést vás celým procesem a začít pro vás pracovat.

Další články v kategorii

JUDr. Lumír Schejbal

JUDr. Lumír Schejbal

Jsem zakládající partner advokátní kanceláře. Po ukončení studií na Právnické fakultě Masarykovy univerzity jsem pracoval jako právník a compliance officer u obchodníků s cennými papíry ATLANTIK finanční trhy a CYRRUS. V roce 2007 jsem založil vlastní advokátní kancelář se specializací na finanční regulaci. Jsem členem Asociace pro kapitálový trh, České fintech asociace a Českého compliance institutu. Působím jako externí vyučující na Právnické fakultě MU.

Mou specializací je právo finančních trhů s businessovým přesahem. V rámci své dosavadní praxe jsem zajišťoval pro klienty povolení k výkonu činnosti obchodníka s cennými papíry, licence platební instituce či investiční společnosti. Podílel jsem se na projektech financovaných korporátními dluhopisy v řádu miliard Kč, zastupoval jsem klienty v licenčních i sankčních řízeních před ČNB.

Spolu s kolegy jsem připraven pro vás začít pracovat.

Jsme právníci, ale umíme mluvit vaší řečí