Jsou kryptoměny bublina, seriózní investiční nástroj nebo jen hračka pro nadšence?

JUDr. Lumír Schejbal
Finanční služby a regulace

Kryptoměnová horečka se nevyhýbá nikomu, kdo se zajímá o finanční trhy. Technologická platforma komunikačních nástrojů a IoT se zaměřuje na vzdělávání v oblasti digitální ekonomiky, internet věcí a elektronická komunikační řešení. 

Ve středu 25. srpna večer pořádá CryptoNight 2021, konferenci o kryptoměnách, kde každý může projevit svůj názor. Protože na kryptoměny mají názor skoro všichni. Lumír Schejbal bude ve svém příspěvku hovořit o právních aspektech blockchainu, blížící se regulaci i svých praktických zkušenostech s kryptoměnami.

 

CryptoNight

Jsme připraveni provést vás celým procesem a začít pro vás pracovat.

Další články v kategorii

JUDr. Lumír Schejbal

JUDr. Lumír Schejbal

Jsem zakládající partner advokátní kanceláře. Po ukončení studií na Právnické fakultě Masarykovy univerzity jsem pracoval jako právník a compliance officer u obchodníků s cennými papíry ATLANTIK finanční trhy a CYRRUS. V roce 2007 jsem založil vlastní advokátní kancelář se specializací na finanční regulaci. Jsem členem Asociace pro kapitálový trh, České fintech asociace a Českého compliance institutu. Působím jako externí vyučující na Právnické fakultě MU.

Mou specializací je právo finančních trhů s businessovým přesahem. V rámci své dosavadní praxe jsem zajišťoval pro klienty povolení k výkonu činnosti obchodníka s cennými papíry, licence platební instituce či investiční společnosti. Podílel jsem se na projektech financovaných korporátními dluhopisy v řádu miliard Kč, zastupoval jsem klienty v licenčních i sankčních řízeních před ČNB.

Spolu s kolegy jsem připraven pro vás začít pracovat.

Jsme právníci, ale umíme mluvit vaší řečí