Podporujeme zelenou budoucnost Brna

JUDr. Lumír Schejbal
Ostatní právní služby

Slavnostním podpisem Lumíra Schejbala se naše kancelář veřejně a ráda připojila k Memorandu o dlouhodobé spolupráci na naplnění a navýšení závazku statutárního města Brna o snižování produkce CO2. V rámci výzvy #pripravBrno jsme se zavázali aktivně se podílet na zlepšování životního prostředí ve městě. Pro nás to znamená pokračovat v tom, co už děláme. Pro cestování používáme především veřejnou dopravu, jízdní kola nebo chodíme pěšky. Netiskneme hromady zbytečných papírů, třídíme odpad nebo se vzděláváme.

Ani právnická a ekonomická agenda není odtržena od problematiky udržitelné budoucnosti. Oblast finanční regulace, jež je naší specializací, se zaměřuje na ekologická témata již několik let. Například zelené dluhopisy mají podporovat investování do udržitelných projektů.

memorandum detail

Memorandum             

primátorka Markéta Vaňková a Lumir Schejbal

Primátorka Brna Markéta Vaňková a Lumír Schejbal

Jsme připraveni provést vás celým procesem a začít pro vás pracovat.

Další články v kategorii

JUDr. Lumír Schejbal

JUDr. Lumír Schejbal

Jsem zakládající partner advokátní kanceláře. Po ukončení studií na Právnické fakultě Masarykovy univerzity jsem pracoval jako právník a compliance officer u obchodníků s cennými papíry ATLANTIK finanční trhy a CYRRUS. V roce 2007 jsem založil vlastní advokátní kancelář se specializací na finanční regulaci. Jsem členem Asociace pro kapitálový trh, České fintech asociace a Českého compliance institutu. Působím jako externí vyučující na Právnické fakultě MU.

Mou specializací je právo finančních trhů s businessovým přesahem. V rámci své dosavadní praxe jsem zajišťoval pro klienty povolení k výkonu činnosti obchodníka s cennými papíry, licence platební instituce či investiční společnosti. Podílel jsem se na projektech financovaných korporátními dluhopisy v řádu miliard Kč, zastupoval jsem klienty v licenčních i sankčních řízeních před ČNB.

Spolu s kolegy jsem připraven pro vás začít pracovat.

Jsme právníci, ale umíme mluvit vaší řečí