SCHEJBAL&KOPEČNÝ posiluje tým v oblasti IT práva

JUDr. Lumír Schejbal
Dluhopisy a prospekty

Advokátní kancelář SCHEJBAL&KOPEČNÝ rozšiřuje svůj tým v oblasti práva IT o nového kolegu Ondřeje Bartošíka. Díky rozšíření týmu v této oblasti o zkušeného právníka a praktika bude advokátní kancelář schopna ve větším rozsahu poskytovat služby v této rychle rostoucí oblasti práva.

Ondřej Bartošík má za sebou skoro dvacetiletou praxi v oblasti práva informačních a telekomunikačních technologií. Téměř celou svou kariéru pracoval jako právní specialista v nadnárodní telekomunikační společnosti T-mobile. Zde jako právní specialista pracoval na projektech týkajících se vývoje softwaru na zakázku, optimálního nastavení licenčních podmínek k software, vývoje a implementace klíčových ICT systémů, nastavování smluvních podmínek pro údržbu, podporu a rozvoj komplexních informačních systémů. Řešil i specifické problémy v oblasti IT práva jako jsou například outsourcing IT služeb nebo pracovní smlouvy s programátory.

„Jsme velmi potěšeni, že se Ondřej rozhodl spolupracovat s naší advokátní kanceláři. Jeho praxe a znalosti budou pro naše klienty velkou přidanou hodnotou.“ říká Lumír Schejbal, vedoucí partner advokátní kanceláře SCHEJBAL&KOPEČNÝ.

Jsme připraveni provést vás celým procesem a začít pro vás pracovat.

Další články v kategorii

JUDr. Lumír Schejbal

JUDr. Lumír Schejbal

Jsem zakládající partner advokátní kanceláře. Po ukončení studií na Právnické fakultě Masarykovy univerzity jsem pracoval jako právník a compliance officer u obchodníků s cennými papíry ATLANTIK finanční trhy a CYRRUS. V roce 2007 jsem založil vlastní advokátní kancelář se specializací na finanční regulaci. Jsem členem Asociace pro kapitálový trh, České fintech asociace a Českého compliance institutu. Působím jako externí vyučující na Právnické fakultě MU.

Mou specializací je právo finančních trhů s businessovým přesahem. V rámci své dosavadní praxe jsem zajišťoval pro klienty povolení k výkonu činnosti obchodníka s cennými papíry, licence platební instituce či investiční společnosti. Podílel jsem se na projektech financovaných korporátními dluhopisy v řádu miliard Kč, zastupoval jsem klienty v licenčních i sankčních řízeních před ČNB.

Spolu s kolegy jsem připraven pro vás začít pracovat.

Jsme právníci, ale umíme mluvit vaší řečí