Advokátní kancelář SCHEJBAL&KOPEČNÝ rozšiřuje svůj tým v oblasti práva IT o nového kolegu Ondřeje Bartošíka. Díky rozšíření týmu v této oblasti o zkušeného právníka a praktika bude advokátní kancelář schopna ve větším rozsahu poskytovat služby v této rychle rostoucí oblasti práva.

Ondřej Bartošík má za sebou skoro dvacetiletou praxi v oblasti práva informačních a telekomunikačních technologií. Téměř celou svou kariéru pracoval jako právní specialista v nadnárodní telekomunikační společnosti T-mobile. Zde jako právní specialista pracoval na projektech týkajících se vývoje softwaru na zakázku, optimálního nastavení licenčních podmínek k software, vývoje a implementace klíčových ICT systémů, nastavování smluvních podmínek pro údržbu, podporu a rozvoj komplexních informačních systémů. Řešil i specifické problémy v oblasti IT práva jako jsou například outsourcing IT služeb nebo pracovní smlouvy s programátory.

„Jsme velmi potěšeni, že se Ondřej rozhodl spolupracovat s naší advokátní kanceláři. Jeho praxe a znalosti budou pro naše klienty velkou přidanou hodnotou.“ říká Lumír Schejbal, vedoucí partner advokátní kanceláře SCHEJBAL&KOPEČNÝ.