Dluhopisy a prospekty

Právní blog SCHEJBAL&PARTNERS

SCHEJBAL&KOPEČNÝ posiluje tým v oblasti IT práva

JUDr. Lumír Schejbal

Advokátní kancelář SCHEJBAL&KOPEČNÝ rozšiřuje svůj tým v oblasti práva IT o nového kolegu Ondřeje Bartošíka. Díky rozšíření týmu v této oblasti o zkušeného právníka a praktika bude advokátní kancelář schopna ve větším rozsahu poskytovat služby v této rychle rostoucí oblasti práva.

Ondřej Bartošík má za sebou skoro dvacetiletou praxi v oblasti práva informačních a telekomunikačních technologií. Téměř celou svou kariéru pracoval jako právní specialista v nadnárodní telekomunikační společnosti T-mobile. Zde jako právní specialista pracoval na projektech týkajících se vývoje softwaru na zakázku, optimálního nastavení licenčních podmínek k software, vývoje a implementace klíčových ICT systémů, nastavování smluvních podmínek pro údržbu, podporu a rozvoj komplexních informačních systémů. Řešil i specifické problémy v oblasti IT práva jako jsou například outsourcing IT služeb nebo pracovní smlouvy s programátory.

„Jsme velmi potěšeni, že se Ondřej rozhodl spolupracovat s naší advokátní kanceláři. Jeho praxe a znalosti budou pro naše klienty velkou přidanou hodnotou.“ říká Lumír Schejbal, vedoucí partner advokátní kanceláře SCHEJBAL&KOPEČNÝ.

Jsme připraveni provést vás celým procesem a začít pro vás pracovat.

Další články v kategorii

JUDr. Lumír Schejbal

JUDr. Lumír Schejbal

Je zakládající partner advokátní kanceláře. Absolvoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity. Po ukončení studií na právnické fakultě pracoval na pozici právníka a compliance officera u obchodníků s cennými papíry ATLANTIK finanční trhy, a.s. a CYRRUS, a.s., od roku 2004 vykonával praxi advokátního koncipienta v AK Gabriely Dudášové. V roce 2007 založil vlastní advokátní kancelář. Je členem etického výboru Asociace pro kapitálový trh a řádným členem Českého compliance institutu. Působí jako externí vyučující na Právnické fakultě MU. Jeho specializací jsou právo cenných papírů, právo finančních trhů a compliance.

V rámci své dosavadní praxe zajišťoval pro klienty povolení k výkonu činnosti obchodníka s cennými papíry, licence platební instituce či investiční společnosti. Podílel se na projektech financovaných korporátními dluhopisy, zastupoval klienty v licenčních i sankčních řízeních před ČNB.

Jsme právníci, ale umíme mluvit vaší řečí