Advokátní kancelář SCHEJBAL&PARTNERS se zúčastnila Konference IoT a FinTech Forum na téma aktuální trendy a vliv IoT v oblasti finančních služeb. Jedním z přednášejících byl partner advokátní kanceláře JUDr. Lumír Schejbal. Tématem jeho příspěvku byla právní regulace FinTech společností v České republice a EU. Celou prezentaci naleznete zde.
Jsme připraveni provést vás celým procesem a začít pro vás pracovat.
Další články v kategorii

JUDr. Lumír Schejbal
Lumír je zakládajícím partnerem advokátní kanceláře. Po studiu na Právnické fakultě Masarykovy univerzity pracoval jako právník a compliance officer u obchodníků s cennými papíry Atlantik finanční trhy a Cyrrus. V roce 2007 založil vlastní advokátní kancelář se specializací na finanční regulaci, oblast, vníž patří mezi respektované odborníky.
Je členem Asociace pro kapitálový trh, České fintech asociace a Českého compliance institutu, působí také jako externí vyučující na Právnické fakultě MU. Specializuje se na právo finančních trhů s přesahem do oblasti businessu. Za svou praxi pomohl klientům získat povolení k výkonu činnosti obchodníka s cennými papíry, licence platební instituce či investiční společnosti. Podílel se na projektech financovaných korporátními dluhopisy v řádu miliard korun a zastupoval klienty v licenčních i sankčních řízeních před ČNB. Spolu s kolegy je připraven začít pracovat i pro vás.